Bionieuws is het vakblad voor biologen en een uitgave van het Nederlands Instituut voor Biologie (NIBI), de vereniging van ruim 6.000 wetenschappers, docenten, ondernemers, beleidsmakers en studenten, die biologische kennis ontwikkelen en toepassen.


Bionieuws verschijnt twintig keer per jaar en wordt verzonden aan alle NIBI-leden en aan abonnees. De oplage is 6.500. Op tekst en beeld uit Bionieuws rust copyright.


https://www.bionieuws.nl



Ledeninformatie:

Alle informatie voor leden is te vinden op www.nibi.nl



Abonnementen:

Opgeven bij NIBIsecretariaat, tel. 030-2369244, info@nibi.nl



Prijzen:

Lidmaatschap inclusief Bionieuws 105 euro. Los abonnement 150 euro excl btw. Extra verzendkosten buitenland 30 euro. Alle bedragen exclusief btw.



Advertenties:

Leen van den Oever
06-14364496


vandenoever@nibi.nl


btw-nr.
58.33.516. B.01
ISSN 0042-221



Redactie:

-drs. Gert van Maanen (hoofdredacteur) maanen@bionieuws.nl
-Steijn van Schie, MSc (eindredacteur) schie@bionieuws.nl
-Aafke Kok, MSc (eindredacteur) kok@bionieuws.nl
-Karlijn Keessen, MSc (redacteur) keessen@nibi.nl
-Britt Neijzen, BSc (stagiair) neijzen@bionieuws.nl
-Annemarie Roos (vormgever) roos@bionieuws.nl



Redactieadres:

Soestdijkseweg Zuid 249-A, 3721 AE Bilthoven tel. 030-2321276, redactie@bionieuws.nl



Redactie Adviesraad:

-dr. Frank van der Wilk (voorzitter)
-dr. Jeroen Warnaar
-dr. Wil van der Reijden (KNVM)
-drs. Nils van Rooijen (KNBV)
-ir. Jan Wisse
-Aafke Oldenbeuving, MSc (KNDV)
-dr. Lysanne Snijders (NVG)
-dr. Eric Mulder (NME, paleobiologie)
-drs. Martin Enserink (journalistiek)
-prof. dr. Liesbeth Bakker (ecologie)
-drs. Arnoud van Zoest (onderwijs)