Bionieuws is het vakblad voor biologen en een uitgave van het Nederlands Instituut voor Biologie (NIBI), de vereniging van ruim 5.500 wetenschappers, docenten, ondernemers, beleidsmakers en studenten, die biologische kennis ontwikkelen en toepassen.

 

Bionieuws verschijnt twintig keer per jaar en wordt verzonden aan alle NIBI-leden en aan abonnees. De oplage is 6.500. Op tekst en beeld uit Bionieuws rust copyright.

 

https://www.bionieuws.nl



Ledeninformatie:

Alle informatie voor leden is te vinden op www.nibi.nl



Abonnementen:

Opgeven bij NIBIsecretariaat, tel. 030 2369244,

 

info@nibi.nl

 

Prijzen: abonnement binnen Nederland: 103 euro; buitenland: in verband met verzendkosten 30 euro extra. Losse nummers: 8 euro. Alle bedragen exclusief btw



Advertenties:

Leen van den Oever 06-14364496

 

vandenoever@nibi.nl

 

btw-nr. 58.33.516. B.01 ISSN 0042-221



Redactie:

-drs. Gert van Maanen (hoofdredacteur) maanen@bionieuws.nl
-Steijn van Schie, MSc. (eindredacteur) schie@bionieuws.nl
-Aafke Kok, MSc. (eindredacteur) kok@bionieuws.nl
-Karlijn Keessen, MSc. (redacteur) keessen@nibi.nl
-Camila van Ham, MSc. (stagiair) vanham@bionieuws.nl
-Annemarie Roos (vormgever) roos@bionieuws.nl



Redactieadres:

Franz-Lisztplantsoen 200, 3533 JG Utrecht tel. 030-2321276, redactie@bionieuws.nl



Redactie Adviesraad:

-dr. Frank van der Wilk (voorzitter)
-dr. Jeroen Warnaar
-dr. Wil van der Reijden (KNVM)
-vacature (NecoV)
-drs. Nils van Rooijen (KNBV)
-ir. Jan Wisse
-dr. Peter Klaren (KNDV)
-vacature (journalistiek)
-dr. Roon Bakels (onderwijs)
-dr. Martine Maan (NVG)
-dr. Eric Mulder (NME, paleobiologie)